Share a Pizza..

- ..or share this page -

Santa Maria

Home Events en Meetings De tafelronde
Menusuggestie Events - De tafelronde

Prijs: 19,50 per persoon

Het idee is een variant op 'de tafelwissel' of de 'speed date'. Tijdens het diner wordt tussen de gangen door gewisseld van tafel, zodat je steeds met andere mensen aan tafel zit. Bij ieder gerecht heeft uw gast dus een ander gezelschap waarmee hij of zij aan tafel zit. Uw eigen collega's of mede organisatoren zullen elk een eigen tafel hebben en hier ook de hele avond blijven. De gasten van de avond wisselen met iedere 'gang' van tafel. Zo hebben u en uw collega's uitgebreid de mogelijkheid iedereen uitgebreid te spreken als een soort uitgebreide 'speed date'. Het event voor het toetsen van opinies, het promoten van een product of het afstemmen van beleid.

Menusuggestie

De gerechten zijn niet al te 'zwaar' en worden, om te voorkomen dat de aandacht te zeer wegzakt en ook aan het einde uw gasten nog energie hebben voor een leuk gesprek. Iedere gang bestaat uit relatief kleine porties. Zeer geschikt voor een evenement, maar het is zeker geen compleet diner! Natuurlijk zullen uw gasten aan het einde van de avond meer dan voldaan zijn. Maar bij dit arrangement staat u in het middelpunt en staat het diner zelf niet op de eerste plaats.

Entree

De ontvangst van uw gasten met een drankje. Gedurende de entree komen uw gasten langzaamaan binnen en kunt u uw gasten verwelkomen en zullen de de drankjes voor het aperitief opgenomen worden.

Aperitief

Tijdens het aperitief zullen we iedereen naar de zaal boven begeleiden. De ontvangst van uw gasten loopt door in het aperitief. Tijdens het aperitief heeft u of uw gastheer de gelegenheid om de bedoeling van de avond uit te leggen aan de gasten. Tegen het einde van het aperitief zal iedereen aan tafel gaan.

Voorgerecht

Het voorgerecht is een antipastimisti. Een keur aan Italiaanse gerechten. Geserveerd op een groot bord waarvan iedereen de kan nemen wat hij of zij wilt. Op tafel staan borden, bestek en een wijnglas beschikbaar.

Tijdens de tafelwissel neemt iedereen zijn eigen bord, bestek en glas mee.

Tussengerecht

Nadat is gewisseld van tafel wordt gestart met het uitserveren van een warm gerechtje. Naar keuze

Cannelloni

of

Funghi Trifolati (gebakken champignons in witte wijn en knoflook

Sorbet

Deze gang is een tussendoortje van een frisse alcoholvrije sorbet. Tijdens deze gang is er de gelegenheid om even de benen te strekken. In de zomer zullen wij deze gang ook bij voorkeur op het terras uitserveren en is er de gelegenheid even bij te komen, te telefoneren of anderszins.

Hoofdgerecht

Spezzation con Funghi
Een kleine portie varkenshaas, paprika, uien, en verse champignons in tomatenwijnsaus

of

Calamari alla Ferri
Een kleine portie gebakken inktvis

Tweede Hoofdgerecht

Nadat wederom is gewisseld wordt op tafel een grote schaal Pasta Mista geserveerd (Cannelloni, lasagna en tortellini). Iedereen kan naar hartelust nemen waar hij of zij zin in heeft

Dessert

Het dessert is de afsluiting van de avond. Geen tafelwissel meer, maar een "vrije zit" of staand om even na te praten met elkaar. Tijdens het dessert zal ook gestart worden met eventueel koffie en thee voor iedereen die dit wenst.

Dranken

Alle drank, met uitzondering van de sorbet, is op basis van nacalculatie (niet bij de prijs inbegrepen). Op tafel water gereed staan voor uw gasten en de dranken uit ons assortiment zullen beschikbaar zijn. Wijn wordt bewust niet op tafel geserveerd, maar is op aanvraag. Anders is de laatste gang weinig zinvol! Sterke dranken zijn in overleg met u mogelijk. Door ons zal het nuttigen van frisdranken en vruchtensappen worden gepromoot.

Informatie

Voor een succesvol event in deze vorm moet er een en ander geregeld worden. Maar juist het actieve van deze vorm is juist wat het leuk maakt.

Wanneer er veelvuldig wordt gewerkt met een tafelwissel is het van groot belang dat u of uw gastheer het samenspel aangaat met ons. In plaats van de volgende gang uit te serveren waarschuwen wij u/de gastheer. De gastheer roept om wanneer er gewisseld gaat worden. Zodra iedereen is gewisseld is gaat iedereen kennis maken met de nieuwe tafelgenoten en komen er weer nieuwe gesprekken op gang.

Zodra iedereen bijna is uitgegeten wordt aan de keuken doorgegeven dat de volgende gang met ca. 10 minuten kan worden geserveerd. Zodra de gerechten er aan komen wordt de gastheer gewaarschuwd.

Onze menusuggestie gaat uit van vijf kleine gangen en hapjes. Door de porties aan te passen kan dit gerust meer of minder worden.

Het is belangrijk dat uw gasten wel vooraf weten wat er gaat gebeuren. Dus enige uitleg aan het begin van de avond, of bij de uitnodiging is wel nodig. Mocht u deze alvast op willen nemen in uw uitnodiging hebben wij deze alvast voor u uitgewerkt. Deze kunt u vrij gebruiken.

Meer weten of heeft u nog vragen?

Vraag het ons gerust. Deze suggestie is ons idee. Maar het is ook uw event en we horen graag wat uw ideeën zijn.

Verplicht *

U heeft geen naam ingevuld

U heeft geen telefoonnummer ingevuld

U heeft geen of geen geldig e-mail adres ingevuld

U heeft nog geen vraag opgegeven

  Refresh Captcha  
U heeft niet de juiste gegevens overgenomen van de afbeelding
 

 

Laatste reacties

Banner

Santa Maria

Italiaans Restaurant Pizzeria
Stationsplein 65, Landgraaf
Tel. 045 - 533 13 13

Santa Maria